ZOO – czyli super pomysł na spędzenie czasu

W ZOO było SUPER:) Polecam każdemu!!!:)

ZOO to takie miejsce, do którego można pojechać z dwu latkiem  – jak i z dziesięciolatkiem:) Czyli każdy znajdzie coś dla siebie – nawet dorosły;) Świetnie się dziś bawiliśmy, tym bardziej, że zabrali się z nami znajomi – ciocia Zosia z małą Calineczką.

Byliśmy o 10 już na miejscu i to była bardzo dobra decyzja – bo zaparkowaliśmy blisko wejścia, około południa były już takie tłumy – że trzeba było maszerować jakiś kilometr z parkingu…:( co z dzieciaczkami było by trudne  – jak pewnie sami się domyślacie:)

Nasze dziewczyny były zachwycone ilością i różnorodnością zwierząt:) Zafascynowały je najbardziej małpki skaczące po pięknym wybiegu. Rewelacyjne były też słonie, a tu akurat trafiliśmy na karmienie – co szczególnie spodobało się dzieciaczkom. Nie obyło się też bez pryskania wodą :-O

Co zwierzę – to okrzyki zachwytu:) Do tego zaliczyliśmy plac zabaw – bo jakby tu można było przejść obok takiej atrakcji – nie zahaczając o nią:P Dla osłody i ochłody – pyszne lody@! Oczywiście nie udało się nam zwiedzić i zaliczyć wszystkitego – ale nic straconego:) Wpadniemy tu jeszcze raz w te wakacje:)

Jednym słowem – rewelacyjny dzień pełen przygody!

zoo