Urządzamy pokój naszej Myszki

pokój księżniczkiMłoda dorasta;) taaaaak – wiem, na dorastanie jeszcze sporo czasu… Ale w końcu trzeba wymienić meble w jej pokoju – co by po pierwsze było gdzie chować zabawki, ubrania itd – a po drugie – już czas na kupno łóżeczka, w którym samodzielnie będzie spać.

Wiem – trochę jest już duża, pewnie wiele osób powie – że za długo czekaliśmy. Ale mi naprawdę nie przeszkadzało, że mam obok siebie małe serduszko w nocy! Było mi wygodniej spać razem z Myszką – śpię spokojniej i nie budzę się w nocy… Jednak jest już na tyle duża, że nie ma na co już czekać…;(

Zamówiłam meble na wymiar u naszego sprawdzonego już stolarza. Wychodzi trochę drożej – niż w sklepie – ale jestem pewna jakości oraz szczegółów wykonania. Mebelki będą różowe z motywami księżniczek;) Łóżeczko – ehhhh – zawsze chciałam takie mieć. Prawdziwy pałac! Młoda będzie zachwycona! Mam nadzieję, że nie będzie problemu z zasypianiem i spanie w nocy. Zresztą – dziś już się przekonamy. Wszystko dziś będzie zamontowane. Zamówiłam transport- http://www.rwtrans.pl/ – żeby samemu z tym się nie bawić i przyjedzie stolarz je złożyć. Jak tatuś przyleci na weekend – wszystko będzie już gotowe;)